15. Çağrı Merkezi Günleri (2019)

Türkiye’nin en prestijli #ÇağrıMerkezi etkinliklerinden biri olan 15. Türkiye Çağrı Merkezi Günleri’ndeyiz !

IMI Conferences’ın düzenlediği, sektörde ilk ve tek olma özelliğine sahip, 2005 yılından itibaren sektörün en prestijli buluşma adresi konumundaki “Türkiye Çağrı Merkezi Günleri”nde bu yılda misafirlerimizi ağırladık.

Sektörün önemli isimlerinin katılımları ve uzman konuşmacılarla teknolojik ve sektörel gelişmelerin paylaşıldığı etkinliğe ve standımıza yoğun bir ilgi vardı.

Konferans ve fuarın eş zamanlı gerçekleştirildiği etkinlikte yerli çözümlerimizin yanında, iş ortağı olduğumuz Genesys ürünlerine de standımızda yer verdik.

Ürünlerimizi ve geliştirdiğimiz çözümleri ziyaretçilerimizle paylaştık. 27 yıllık sektöre yön veren bir kurum olarak, E-Ticaret alanındaki çağrı merkezi teknolojilerindeki uzun yıllardır edindiğimiz müşteri deneyimleri ve teknoloji know-how ile bu alanda Türkiye’nin ilk olan önde gelen E-ticaret firmaları ile müşteri portföyümüzü ve bu alandaki yatırımlarımızı bu sene daha da büyüttük.

Cloud ve On premise hizmet kiralama modellerimiz ile kullandıkları süre ve ihtiyacı olduğu kadar adetlerde hizmet almalarını sağlayacak model ile outsource iş ortaklarımız ile teknoloji partnerı olarak bu alanda birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin önemli Kamu kurumları ve Telekom operatörleri ve Outsource hizmet veren iş ortaklarımızın talepleri göz önünde bulundurarak SYS’nin “Viases” ürünlerinin her sene olduğu gibi bu yılda yeni teknolojiler ile geliştirmeye devam ediyoruz. 

Çağrı merkezi bilinirliliğimiz ile yaptığımız yeni alt yapı yatırımları ile ileriye yönelik olarak orta ve uzun vade de iş ortaklarımız ile hep birlikte büyütmekteyiz. İş ortaklarımız ve diğer tüm müşterilerimiz, proje bazlı olarak istedikleri zamanda, istedikleri adetlerde ve tercih ettikleri teknolojiler ile artık uçtan uca ister yerli isterlerse Global markalar ile anahtar teslim çözümleri bütçelerini zorlamadan ve büyük altyapı yatırımlarına girmeden artık çok daha kolay sahip olabiliyorlar. Donanım ve lisans satın almaya gerek olmaksızın 7/24 hizmet alabildikleri kiralama ve profesyonel danışmanlık hizmeti ile birlikte bu model üzerinden çok daha esnek bir yapıda kesintisiz olarak hizmeti alabilmektedirler. 

Yerli ve Milli üretim olan SYS’nin Viases ürünleri ile kendi teknolojilerini üretebilen güçlü bir firma olarak partner olduğumuz Global Dünya Lideri markalar ile birlikte müşterilerimize uçtan uca çözüm sunmaya devam edeceğiz.

Çağrı Merkezi dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olmak için standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

WhatsApp chat