Bulut Çağrı Merkezi

Viases Cloud

Viases Bulut Çağrı Merkezi Powered by Genesys

Bulut Çağrı Merkezi

Hemen Başvurun

Bulut Çağrı Merkezi Günümüzde, müşteriler ile iletişimde ve müşteri hizmetlerinde hiç olmadığı kadar çok kanal kullanılmaya başlandı. Bu kadar kanal ve süreci yönetebilmek için her zamankinden daha fazla teknolojiye  ihtiyaç var.

Viases Bulut Çağrı Merkezi, müşterilerinizle iletişimde kullandığınız tüm kanallar için hızlı ve efektif çözümler sunuyor. Üstelik hiçbir teknoloji yatırımı yapmanıza da gerek yok!

Bulut kadar hafif Viases Bulut Çağrı Merkezi sayesinde birkaç gün içinde,

–          Güvenilir

–          Yedekli

–          İstediğiniz kadar büyüyebilir veya istediğiniz zaman küçülebilir

–          Web tabanlı kolay ara yüzleri ile kullanımı kolay

–          SMS, e-posta, web chat, sosyal medya, ses ve video gibi çoklu kanal iletişim gereksinimlerinizin tümünü tek platformda karşılayan

–          Dış arama sistemi, çoklu kanal kampanya yönetim sistemi, ses kaydı, kalite yönetimi, grafik scripter, esnek raporlama, monitör ve dashboard gibi tüm teknoloji bileşenlerine sahip

–          Her türlü CRM sistemi ile entegre edilebilir bulut üzerinde çalışan

bir çağrı merkezi platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Esnek, Verimli, Üretken, Yenilikçi, Hareketli

Bulut Çağrı Merkezi

Hiçbir yatırım yapmanıza gerek yok:

Tek ihtiyacınız çalışanlarınızın bilgisayarları ve kapasitenizi karşılayacak bir internet bağlantısı.

Dünyanın bir numaralı platformunu kullanın:

Viases Bulut Çağrı Merkezi dünyanın bir numaralı çağrı merkezi platformu olan Genesys altyapısını kullanır. Genesys’in bilinen esneklik, güç, güvenilirlik ve teknoloji öncülüğü Viases Bulut Çağrı Merkezi ile her büyüklükte çağrı merkezinin kullanımına sunulmuştur.

Kullandığınız kadar ödeyin:

Kullanmayacağınız teknolojilere boşu boşuna yatırım yapmayın. Yapmayı düşündüğünüz ek yatırım yerine Viases Bulut Çağrı Merkezi’ni deneyin. İhtiyacınız doğrultusunda kullanım gerçekleştirin ve memnun kalırsanız kullanmaya devam edin. 

İletişim güvenliğinden endişe etmeyin:  

Viases Bulut Çağrı Merkezi  kullandığınızda kurulacak güvenli bağlantı üzerinden hizmet alırsınız. Kendi lokasyonunuzdaki sistem ile Viases Bulut sistemi arasında, güvenlik anlamında hiçbir fark bulunmaz.

Veri güvenliğiniz için endişe etmeyin:

Verileriniz şifrelenerek Viases Bulut Çağrı Merkezi’ne ulaştırılır, ses kayıtlarınız isterseniz kendi lokasyonunuzda arşivlenir ve hiçbir şekilde Viases Bulut Çağrı Merkezi’nde tutulmaz. Dilerseniz biz saklarız, sadece siz ulaşırsınız. Sunucularımız Türkiye’dedir ve verileriniz regülasyonlara uygun şekilde  sınırlariçerisinde saklanır.

En kısa zamanda kullanmaya başlayın:

Viases Bulut Çağrı Merkezi hazır ve sizleri bekliyor. Bir kaç konfigürasyon, CRM’iniz ile yapılacak çok basit bir entegrasyon ve kendi kendinize dahi öğrenebileceğiniz bir ara yüz ile kullanıcı dostu sistemimizi birkaç gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz..

Pahalı güncellemelere gerek yok:

Birkaç yılda bir yapmak zorunda olduğunuz donanım ve yazılım güncellemeleri, bunlar için yapılan projeleri, sistem değişimlerini ve gece çalışmalarını unutun! Güncellemeleri sürekli ve sizin haberiniz dahi olmadan yapıyoruz.

Rapor kalabalığına son:

Çağrı merkezi yönetimi bir sürü rapor demek, bunun farkındayız. Bırakın bu konuyu sizin için biz halledelim. Viases Bulut CC’de hazır onlarca rapor var. Dilerseniz kendi raporunuzu da Viases Studio ile hazırlayabilirsiniz.

IT’den bağımsız operasyon:

Viases Bulut Çağrı Merkezi ile operasyonunuzu yönetirken IT’ye ihtiyacınız minimum seviyede olacak.

Çevreyi beraber koruyalım:

Bir çağrı merkezi altyapısının ne kadar donanım gerektirdiğini, ne kadar elektrik tükettiğini, sunucuları soğutmak için kaç klima kullanıldığını biliyor musunuz? Viases Bulut  Çağrı Merkezi tüm enerji kaynaklarını minimum seviyede kullanarak çevremizi de koruyor.

Viases Contact Center
Bulut Çağrı Merkezi
WhatsApp chat