Cloud Çağrı Merkezi Çözümleri

Bulut, İnternet protokolleri tabanlı bilgi teknolojilerinin son kullanıcı modelidir. Bilgi işlem sistemlerine uzaktan erişimin kolaylığı, artırılmış güvenlik, bugünün üst düzey bulut bağlantılı modelinin ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği, organizasyonların sanallaştırılan ve paylaşılan kaynakları dinamik olarak sağlamasını ve ölçeklendirmesini sağlar.

Bulut iletişim merkezi çözümleri, organizasyonunuzun güvenliğini, süreç ve platform ihtiyaçlarını destekleyebilecek esneklikte olmalıdır.

Bulut çözümleri ölçeklendirilebilirlik, hız ve güvenlik sağlar. Kişiselleştirmeyi artırarak ve temas noktaları genelinde tutarlı ve bağlı müşteri deneyimleri sağlayarak müşterinizin yolculuğunu iyileştirebilir. Müşterilerinizin mobil, SMS ve sosyal medya gibi özel kanal tercihlerini karşılıyoruz.

Bulut iletişim merkezi çözümü, organizasyonunuzun pazara daha hızlı giriş yapmasını sağlarken aynı zamanda daha esnek bir şekilde hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Bulut tabanlı çağrı merkezi ve iletişim merkezi uygulamalarının tüm çeşitlerini sunar. Bu uygulamaların içinde ACD yönlendirme, IVR, raporlama, tedarik ve temsilci optimizasyonu uygulamaları yer alır. Bu uygulamalarda uzak veri merkezlerinde yönetilen sunucular üzerindeki kurumsal yazılım ve veriler güvenli bir şekilde depolanır. Pek çok durumda, kolay geçiş ve maksimum müşteri esnekliği sağlamak için eski uygulamalar hibrit modelli bulut servisleri ile entegre edilebilir.

Bir organizasyonun, ister tamamen bulut hizmeti ister barındırılan bir iletişim merkezi çözümü olsun, “buluta geçme” kararı maliyetleri önemli ölçüde düşürebilir ve toplam sahip olma maliyetini azaltabilir. Ayrıca, bulut modeli işletmenin değişimine ve iyileştirilmiş müşteri deneyimlerine hız kazandırır. Müşteri deneyimleri, işletmenin büyüklüğünden veya bulunduğu sektörden bağımsız olarak rekabetçi fark yaratma konusunda önemli rol oynayan iletişim merkezlerinin bulunduğu küresel pazardaki güçlü motive edici faktörlerdir.

Cloud Contact Center Çözümü Sağlayan Markalar

Bizden Haberler

Çözüm Destek Formu

Çözümler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

WhatsApp chat