Workforce Optimization

Çalışanın Performansını Artırın

VERINT İŞ GÜCÜ OPTİMİZASYONU

İş Gücü Optimizasyonu ile Çağrı Merkezinizin alt yapısına tamamen entegre olarak gelişmiş düzeyde İş Akış Yönetimi ve Temsilci Performansında iyileştirme yapabilirsiniz.

Verint WFO ile firmanızın verimliliğinizi uçtan uca arttıracak tenolojilerle tanışın. Firmanıza özel çözümler ile müşteri memnuniyetinin yanında çalışan performansını da arttırın. İş Gücü Optimizasyonu ile Karmaşık sistemleri optimize edin , kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanın. Detaylı raporlarla nokta atışı tespitler yaparak süreçlerinizi mükemmeleştirin. Verint İş Gücü Optimizasyonu çözümlerini daha yakından tanımak  ve size özel çözümlere SYS’nin uzman ekibi ile  sahip olabilirsiniz.

İş Gücü Optimizasyonu

İş Gücü Optimizasyonu ile proje bazlı süreçleri takip edebilir ,performans yönetimi yapabilirsiniz. İşletmeniz içerisinde birden fazla organizasyonu bir biri ile karşılaştırabilir ve ölçümlerinizi belirlediğiniz İş Gücü Optimizasyon KPI’larına göre yapabilirsiniz. Çağrı Merkezinizin Ses Analizi ve Performans Yönetimi Sistemi gibi bir çok önemli başlığa cevap alabilirsiniz. 

Performans Yönetimi

Performans Yönetimi ile işletmenizde ki çalışanların performanslarını bireysel, ekip ve organizasyon bazında Müşteri Deneyimi, Satış Yönetimi, Pazarlama Performansı, Çağrı Performansı, Hizmet Performansı, Destek Performansı gibi sizler için öncelikli olan KPI’ların hepsini bir arada ölçüp değerlendirme ve performans yönetimi yapabilirsiniz.  

WhatsApp chat