Dünyanın Önde Gelen Pazar Lideri Müşteri Etkileşimi Optimizasyonu Firması

Müşteri Etkileşimi Optimizasyonu Ürün ailesi, işgücü optimizasyonu, müşterinin sesi analizleri, performans ölçümü, süreç analizi, sahtecilik analizi, uyum, işgücü etkileşimi, akıllı self servis, robotik süreç otomasyonu ve bunun gibi bir çok modülden oluşmaktadır. Bu ürünler Endüstri 4.0 kavramı ile en yeni teknolojileri kapsamakta olup, yılların birim ve tecrübesi ile kurumlara, çalışanlara ve müşterilere yüksek katma değer sağlayacak çıktıları dünya çapında tüm bölgelerde yaklaşık olarak 10.000 farklı organizasyon, 180’den farklı ülkede, hükümet kuruluşlarında ve Fortune 100 listesine giren dünya çağındaki firmaların %80’inde üretmektedir.

Desktop and Process Analytics

Çalışanlarınızın kullandıkları bilgisayarlarında işin nasıl yapıldığını ve masa üstünde hangi işin yapıldığını anlamak için DPA kullanabilirsiniz. DPA bir istemci üzerinde bulunan tüm hareketleri sizin için kayıt altına alır ve analizini yapar.

Neden DPA?

Çalışanlarınızın kullandıkları bilgisayarlarında işin nasıl yapıldığını ve masa üstünde hangi işin yapıldığını anlamak için DPA kullanabilirsiniz. DPA bir istemci üzerinde bulunan tüm hareketleri sizin için kayıt altına alır ve analizini yapar.

DPA Neleri Destekler?

Çalışan Verimliliği & Satış’ı destekler.
Çalışan Performansı artırır.
Süreç Uyumluluğu sağlar.
Çalışan Planlama düzenler.
DPA ile çalışanlarının uygulama kullanımlarını daha iyi anlayabilirsiniz.
Bununla birlikte zaman kullanımı için detaylı bilgiye sahip olarak çalışanlarınızı daha verimli olmaları için yönlendirebilir onlara farklı görevler verebilir verimliliğini artırabilirsiniz.

Speech Analytics /Real Time Speech Analytics

Firmanızda müşteri deneyimini iyileştirmek için öncelikle mevcut deneyimi kayıt altına alıyor olmanız gerek. Kayıt altına alınan deneyimin anlık analiz edilmesi ise değerlendirmenin en kritik basamağını oluşturuyor. Verint Speech Analiytics ürünü ile tüm kayıtlı görüşmeleri özelleştirilebilir filtreleri ve yüksek analiz teknolojileri sayesinde saniyerler içerisinde analiz edin. Müşterilerden gelen insightları raporlayın, Verint farklı ile müşterilerinizin sesine kulak verin.

İş Gücü Optimizasyonu

İş Gücü Optimizasyonu ile Çağrı Merkezinizin alt yapısına tamamen entegre olarak gelişmiş düzeyde İş Akış Yönetimi ve Temsilci Performansında iyileştirme yapabilirsiniz.
Verint WFO ile firmanızın verimliliğinizi uçtan uca arttıracak tenolojilerle tanışın. Firmanıza özel çözümler ile müşteri memnuniyetinin yanında çalışan performansını da arttırın. İş Gücü Optimizasyonu ile Karmaşık sistemleri optimize edin , kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanın. Detaylı raporlarla nokta atışı tespitler yaparak süreçlerinizi mükemmeleştirin.

Verint İş Gücü Optimizasyonu çözümlerini daha yakından tanımak ve size özel çözümlere SYS’nin uzman ekibi ile sahip olabilirsiniz. İş Gücü Optimizasyonu ile proje bazlı süreçleri takip edebilir ,performans yönetimi yapabilirsiniz. İşletmeniz içerisinde birden fazla organizasyonu bir biri ile karşılaştırabilir ve ölçümlerinizi belirlediğiniz İş Gücü Optimizasyon KPI’larına göre yapabilirsiniz. Çağrı Merkezinizin Ses Analizi ve Performans Yönetimi Sistemi gibi bir çok önemli başlığa cevap alabilirsiniz.

Oyunlaştırma

Oyunlaştırma Nedir?
Nasıl Çalışır?

Oyun oynamak ile ilişkili kavramların ve eylemlerin oyun bağlamı dışındaki aktiviteler dahilinde kullanılarak bu aktivitelerin daha efektif ve faydalı geçmesini amaçlayan bir felsefe ve yöntemler bütünüdür. Oyunlaştırma her şeyden önce “oyun” değildir. ancak oyunlarda kullanılan ödüllendirme sistemleri ve rekabet unsurlarını, dijital oyun tasarım tekniklerini de kullanarak iş dünyası başta olmak üzere oyun dışı unsurlara dahil edip, onları etkileşimli ve cazip hale getirmektir. Oyunlaştırma davranış ve operasyonel dönüşümü gerçekleştirmek için bağlılık, motivasyon ve iş birliğini arttıran bir metodoloji ve yaklaşımdır.

İnsan psikolojisini uyarır ve bizi gerçekten motive eden unsurları ortaya çıkartır.
Tam bir yazılım uygulamasıdır ve herhangi bir kodlamaya gerek kalmaz. Grafiksel Hikayeleştirme ve Temalara sahiptir Spor, Araba Yarışı, Sanal ŞehirYapımı, Verint İdol gibi oyunlarla sıkılmazsınız. Performans ölçmek için Kişiselleştirilmiş, ve rekabetçi olmayan liderlik tabloları, çekilişler,destekleyiciler, simülasyon, quiz ve ankletler içerir.

Verint Çözümleri Hakkında

Hemen bizimle iletişime geçin.
WhatsApp chat