Çağrı Merkezinizin İhtiyaç Duyduğu Her Şey

Günümüzde, müşteriler ile iletişimde ve müşteri hizmetlerinde hiç olmadığı kadar çok kanal kullanılmaya başlandı. Bu kadar kanal ve süreci yönetebilmek için her zamankinden daha fazla teknolojiye ihtiyaç var. Viases Bulut Çağrı Merkezi, müşterilerinizle iletişimde kullandığınız tüm kanallar için hızlı ve efektif çözümler sunuyor. Üstelik hiçbir teknoloji yatırımı yapmanıza da gerek yok! Şimdi İnceleyin.

Viases Cloud Contact Center

Viases Cloud CC; IVR, Dialer, CTI, Scripting, Ses Kayıt, Kalite Yönetimi ve Raporlama gibi tüm çağrı merkezi çözümlerini tek bir paket altında toplayan, farklı kanallar üzerinden müşterilerinize hizmet sağlayabilmeniz için etkili çözümler sunan entegre bir bulut platformudur. Şimdi İnceleyin.

Viases IVR

Viases IVR, tuşlama veya sesli komutlar ile arayanlarla etkileşime geçerek hizmet sunulan otomatik sesli yanıt sistemidir. Fatura sorgulama, borç hatırlatma, kredi kartı ile ödeme, anket, randevu hatırlatma gibi işlemleri müşteri temsilcisine ihtiyaç duymadan Viases IVR sistemi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi İnceleyin.

Viases Recorder

Viases Recorder, çağrı merkezi görüşmelerini güvenli ve eksiksiz kaydeden IP tabanlı ses ve ekran kayıt sistemidir.Tüm temsilcilerinizin durumunu izleyebilir, görüşmeleri canlı dinleyebilir, monitörlerini görüntüleyebilir, detaylı filtre alanlarıyla geçmişe yönelik kayıtlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Şimdi İnceleyin.

Viases CPD

Call Progress Detection verimli dış arama kampanyaları gerçekleştirmek açısından, dialer sistemlerinin kullandıkları predictive arama sistemi için önemli bir araçtır. Şimdi İnceleyin.

Viases Scripter

Scripter, müşteri temsilcisinin müşteriye hitap, kendini tanıtma, müşteriyi doğru bilgilendirme ve yönetme, itirazları karşılayabilme gibi birçok süreci otomatize eden, kampanyaya özgü hızlı ve kolay tasarlanabilen ve çağrı başlangıcından sonuna kadar müşteri temsilcisine rehberlik eden bir sistemdir. Şimdi İnceleyin.

Viases Dijital Kanallar

Viases Cloud CC, sadece ses kanalını değil, aynı zamanda Chat, WhatsApp Business, E-mail ve Sosyal Medya kanallarını da destekleyen Omnichannel bir sistemdir. Entegre sistem sayesinde, Chat, WhatsApp, E-mail, Sosyal Medya üzerinden müşterilerinize hizmet verebilir, hazır cevap ve şablonları kullanarak hızlı ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Şimdi İnceleyin.

Viases Dialer

Viases Dialer, çağrı merkezlerinde manuel aramalara göre verimliliği yüksek düzeyde artıran otomatik dış arama sistemidir.Viases CPD desteğiyle operatör anonslarını algılayabilir ve yalnızca müşteriler tarafından açılan çağrıları müşteri temsilcisine bağlayarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Şimdi İnceleyin.

Viases Campaign Manager

Viases Campaign Manager, Viases ürün ailesinde yer alan tüm ürünleri kullanabileceğiniz ve yönetebileceğiniz arayüzler sunan web tabanlı kampanya yönetim sistemidir. Bu arayüz sayesinde çağrı merkeziniz için kullanacağınız ürünleri tek bir çatı altında yönetme fırsatı yakalayacaksınız. Şimdi İnceleyin.

Viases Çözümleri Hakkında

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp chat