Hakkımızda

Sesli Yanıt Sistemleri teknolojilerine ismimizi vererek, 1992 yılında İstanbul’da kurulduk. Sektörün öncülerinden biri olarak, robot operatör ve IVR teknolojileri hizmetleri vermeye başladık. Bir yandan entegratör olarak büyümeye devam ederken, diğer yandan da kendi Ar-Ge departmanımızı kurarak önemli bir yatırım yaptık. 2004 yılında Viases IVR ile sektörde kendi markamızı yarattık, hedeflerimize bir adım daha yaklaştık. 2006 yılında, alanında dünyanın en büyük firmalarından biri olan Verint ile anlaşma imzaladık. 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bir ilki daha gerçekleştirerek dünyanın ilk WFO projesini hayata geçirdik.

2013 yılında yine alanında en iyilerden biri olan Genesys ile partnerlik anlaşması imzalayarak dünyaya açıldık. 2014 yılında ‘’Highest Revenue Achiver’’ ödülüne layık görüldük. 2015 yılına geldiğimizde ise 23 yıllık Ar-Ge deneyimi ve yenilikçi yapımızla birlikte dev bir projeye imza attık; Viases Cloud Contact Center ürünümüzü sektöre kazandırdık. Bugün almış olduğumuz bir çok ödül ve 5000’den fazla tamamlanmış sistem kurulumu deneyimimizle birlikte, her sektörden farklı büyüklükte firmalara destek vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Global olarak tanınan bir marka olarak vizyonumuz; yerli ve yabancı tüm müşterilerimize üstün hizmet vermek ve dünya çapında teknoloji ihraç eden bir firma olmaktır.

Misyonumuz

SYS olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, teknolojik olarak gelişmiş ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet kalitesiyle müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve beklentilerin üzerinde hizmet vermek. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çağrı merkezi sistemleri konusunda sadece teknoloji entegre eden değil aynı zamanda üreten bir marka olarak hizmet vermeye devam etmek.

Tarihçemiz

AFB Bank Aksaray Belediyesi Albtelecom Allianz Alsancak Nevvar Alternatif Bank Amenkul Amerikan Hastanesi Antalya Belediyesi APEX-TIP ARKAS ASKI ASSISTT ATASEHIR-BEL ATS AUER AVCILAR-ANADOLU-HAST AVCILAR-BEL AYGAZ AZERLOTEREYA BALIKESIR-BEL BATMAN-BEL BAYINDIR-SAGLIK SECURITAS SEV-AMERIKAN-HAST SIGORTA-CINI SIVAS-BEL SKYSHOP-ARMENIA SKYSHOP-GEORGIA CALL-AY CIMER CMC CREDIT-ALMANYA CREDIT-ROMANYA DANONE DEMIR-HAYAT DEMIROREN-DIGITAL DENGE-TIP DIGITEK GEK-ECZA GIRNE-AMERIKAN-UNI GISBIR-HASTANESI HDI HORIZON HSBC HURRIYET HYS ISTANBUL-VALI KAGITHANE-BEL KARESI-BEL KASDER SKYSHOP-UZBEKISTAN TAKASBANK TCK THE-SALES-MACHINE TIKVESLI TRENDYOL TTNET TURKTELEKOM ULKER UMRANIYE-BEL VODAFONE WEBHELP YALOVA-BEL YASAM-HASTANESI YUNUSEMRE-BEL YURTICI-KARGO BILGI-UNI BIMAR BORUSAN-LOJISTIK CALL-ART DIGITURK DOGAN-HAST DOGTAS DORE DORTEK DR-OETKER ECZACIBASI-BILISIM EDAK KATILIM-EMEKLILIK KOC-UNI KOSKI MAJOREL MANISA-BEL MAPFRE MARPORT MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR MASTER-TUR