Sağlık

Randevu Hatırlatma Uygulaması

Viases Randevu Hatırlatma Sistemi, randevu tarihi önceden belirlenmiş olan hastalarınıza randevularını hatırlatmak ve teyid etmek için kullanılmaktadır. Sistem, önceden randevu almış hastayı kayıtlı telefon numarasından otomatik olarak arar. Hastaya randevu gününü, saatini, doktorun adını okur ve randevusunu teyid etmesini ister, ayrıca hastaya bu tarih ve saatteki randevusunu iptal etme ve Hastane Otomasyon Sistemi (HBYS) ile entegre olarak çalıştığından yeni randevu alma seçeneği de sunar. Bu sayede randevu kaybı yaşanmaz. Bu aramalar ayrı gruplara değişik zamanlarda farklı senaryolar ile yapılabilir.

Viases Randevu Hatırlatma Sistemi ile;

  • Viases IVR Anket modülü ile gelen çağrılarda müşteri memnuniyetini ölçümlemek için çağrıyı sonlandırmadan müşteri ile IVR üzerinden anket yapabilir, sonuçları raporlardan alabilir,görüşme sonrası müşteriler aranarak alınan hizmet ile ilgili memnuniyetleri sistem üzerinden ölçümleyebilirsiniz.
    • Manuel aramalar için harcanan zamanı ve toplam maliyeti düşürebilirsiniz.
    • Müşteri memnuniyeti ve anket aramaları modülü ile tüm soruların cevaplarını günlük haftalık ve aylık alınabilen raporlar sayesinde ulaşabilirsiniz.