IVR

IVR Nedir?
IVR, tuşlama veya sesli komutlar ile arayanlarla etkileşime geçerek hizmet sunulan otomatik sesli yanıt sistemidir. Fatura sorgulama, borç hatırlatma, kredi kartı ile ödeme, anket, randevu hatırlatma gibi işlemleri müşteri temsilcisine ihtiyaç duymadan IVR sistemi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

IVR ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz, bir ya da birden çok müşteri temsilcisinin yapması gereken rutin işleri otomatikleştirebilirsiniz. Sistem tarafında yapılan işlemlerle hata payı sıfıra indirgendiğinden daha güvenilir bir hizmet sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan IVR sistemi ile müşterilerinize kesintisiz hizmetin ayrıcalığını sunabilirsiniz. Müşterileriniz böylelikle mesai saatleri ile sınırlı kalmaksızın, hızlı ve güvenli bir şekilde istedikleri işlemleri yapabilirler.

İyi tasarlanmış bir IVR sistemi, şirketinizin müşterisine önem veren ve teknolojiyi iyi kullanan bir şirket olduğu imajını pekiştirir. Esnek ve kullanışlı web ara yüzü sayesinde, sürükle-bırak ile IVR senaryolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz. IT yardımı olmadan, sisteme yeni senaryolar ekleyebilir, mevcut senaryolarınızı güncelleyebilirsiniz. Aynı sistem üzerinden raporlar alıp verilerinizi tüm detaylarıyla analiz edebilirsiniz.

IVR Çözümü Sağlayan Markalarımız